Antalya Rent A car


Keyifli ve güvenli yolculuk yapabileceğiniz bir araç mı arıyorsunuz? Konforda sınır tanımayan Antalya  Rent A Car firmamızı tercih ederek rahatlığı keşfedin. Sınırlama koymadan sizlere sunduğumuz araçlarımız, her ihtiyaca uygun özellikler taşıyor. Aracımızı kiraladıktan sonra dilerseniz varsa fiyat farkını ödeyerek farklı bir araçla da değişim yapabilirsiniz. Aracı kiraladığınız andan teslim edeceğiniz süreye kadar sizlere her konuda yardımcı olmaya hazırız. İster ekonomik, ister ticari isterseniz de lüks sınıf araçları kolayca tercih edebilirsiniz.

Üst düzeyde tutmaya çalıştığımız hizmet kalitemizi sizlere sunuyoruz. Öyle ki kullanacağınız araçların konforlu olması, yakıt tasarruflarının olması ve yolculuk esnasında sizlere yorgunluk ve stres yerine rahatlık ve huzur vermesi için çeşitliliğimizi arttırmaya devam ediyoruz. Şehir karmaşasından ve trafik yoğunluğundan uzakta bir sürüş deneyimi için doğru aracı filomuzda bulabilirsiniz.

Antalya rent a car hizmetimizde bir aracın kullanıcı dostu olmasının dışında yakıt dostu olması da araçlarımızı farklı ve tercih edilebilir kılan bir diğer özelliktir. Manüel vites dışında otomatik vites seçeneği de araçlarımızda mevcuttur. Sizde filomuz içerisinde buluna her segment ve modeldeki araçlarımızı inceleyerek kiralayabilirsiniz. Sadece ekonomik sınıf araçlarımızda 22 yaşını doldurmuş olmanız ve iki senedir ehliyetinizi aktif olarak kullanıyor olmanız gerekir.

Özellikle yaz döneminde Antalya rent a car sektöründe büyük bir artış görülüyor. Çünkü turizm şehirleri daha çok turist çekiyor ve izin dönemleri de bu günlere denk geliyor. Bunların yanı sıra otobüs ve uçak yolcuğu yapanlar da şehir için daha rahat ulaşım yapabilmek için kiralama hizmetlerinden faydalanmak istiyor. Tüm bu ihtiyaçlar doğrultusunda nerede olursanız olun aracınız hazır! Ofisimizden ya da internet sitemizden araçları detaylı olarak inceleyin. Kimliğiniz ve ehliyetinizle bize başvurun ve sözleşmeyi hazırlayalım. İki tarafında menfaatlerini gözeten sözleşmemiz ve güvenli hizmetimiz ile siz de konforlu araç sürmenin keyfini yaşayın. Ayrıca sigorta ve kasko gibi güvenceler ile de yolda kalma gibi bir sorun da yaşamazsınız. Müşterilerimize 7 gün 24 saat hizmet vermekten güven duyan personelimiz, tüm sorumlulukları ile sizleri bekliyor.