Antalya Lara Rent A Car


Araç çeşitliliği ile mutlu müşteriler kazanan firmamızı daha keşfetmediniz mi? Antalya Lara Rent A Car Yenilikçi ve sürdürülebilir çalışmalarımızla büyüdüğümüz firmamızda herkese uygun araç bulunuyor. Günlük araba kiralama platformumuz sayesinde hem araçları tanıyın hem de uzaktan rezervasyon yapmanın kolaylığını tanıyın. Gece gündüz demeden siz değerli müşterilerimizin mutluluğu ve konforu için çalışarak, yeni fikirler eşliğinde araçlarımızın çeşitliliğini arttırıyoruz. Güçlü teknoloji altyapımızla da müşterilerimizin hızlı hizmet almasını destekliyoruz.

Sitemiz üzerinden yapacağınız rezervasyon aşamasında seçeceğiniz aracın detaylarının bulunduğu sayfada, aracın bulunduğu segmente göre sürücü yaşı ve ehliyet yılı şartları sizlere gösterilir. Ekonomik sınıflı araçlar için bu kriter; en az 22 yaşında olma ve en az iki senedir ehliyet kullanıyor olma şartı olarak belirlenmiştir. Orta segment araçlarda bu kriter; en az 25 yaşında olma ve en az 5 senedir ehliyet kullanıyor olma şartı iken üst segment ve lüks araçlarda bu kriter; en az 27 yaşında olma ve 7 senedir ehliyet kullanıyor olma şartı ile sınırlandırılmıştır.

Antalya Lara Rent A Car firmamızdan araç kiralarken  işlemler  yapılırken sürücü ve varsa eğer ek sürücülere araç teslim edilmeden önce ehliyet ibrazı ve araba kiralama kontratı imzalatıyoruz. Kiralama kontratı içerisinde belirtilmeyen kişilerin aracı ikinci ya da üçüncü bir şahıs olarak kullanmaları söz konusu değildir. Bu gibi durumlarda meydana gelebilecek hasar ve kaza gibi olaylarda tarafımızdan yapılan araç kasko ve sigortası geçersizdir.

Antalya Lara Rent  A Car da kiralama süre en az 1 gün (24 saat) olarak belirlenmiştir. Kısa süre değil de uzun süre kiralamak istiyorsanız haftalık, aylık ya da daha uzun sürelik hazırladığımız kampanya paketlerimizden faydalanabilirsiniz. Çağrı merkezimizi arayarak ya da online olarak detayları öğrenebilirsiniz. Araç iade ederken yapacağınız olası bir gecikme durumunda bizlere  kesinlikle bilgi vermeniz gerekmektedir. 1 saati geçen gecikmelerde ya da gecikmenin zamanında haber verilmediği durumlarda araç kira bedeli tarafınızdan tahsil edilecektir. Tamamen iki tarafında çıkarlarını gözetecek sözleşmemize, imza atıldıktan sonra bir madde ilave edilmesi söz konusu değildir. Güvenilir, konforlu ve samimi bir destek almak, huzurla araç kullanmak için bizi tercih edebilirsiniz.