Antalya Kundu Rent A Car


Oto kiralama hizmetinde, sürekli kiralık araç kullanan müşteriler genellikle ekonomik araçları tercih ettiklerini görüyoruz. Müşteriler bu noktada firmamızın araç kiralama hizmetinden ekonomik olarak faydalanabilirler. Bizler hem araçların ekonomik olanını filomuza koyuyor hem de kiralama hizmetinin ekonomik olması için çeşitli kampanyalar düzenliyoruz. Bu da bizim firmamızın tercih edilebilirliğini arttırmaktadır. Müşterilerimizin günlük gereksinimlerini düşündüğümüz zaman Antalya Kundu Rent A Car olarak günlük ya da aylık kiralama hizmetlerini sunuyoruz.

Oto kiralama alanında müşterilerin mutlaka bilmesi ve dikkat etmesi gereken durumlar vardır. Bunlardan bir tanesi araçlarımızın tamamının kaskosunun ve sigortasının yapılmış olduğunun bilinmesi gerektiğidir. Olası bir kaza durumunda, aracın yerinin değiştirilmemesi gerekir ve yetkili kişilerin beklenmesi gerekir. Gelecek olan polis ya da jandarma kaza ile ilgili tutanağı sürücüye tutturur. Kazaya karışan karşı tarafın Eğer sürücünün belgesi yoksa, sürücü alkol kullanıyorsa, sürücünün akıl sağlığından şüphe ediliyorsa, sürücünün yaşı küçükse ve trafik kazası yaralamalı veya ölümle sonuçlandıysa tutanak polis/jandarma tarafından tutulur ve gereken yapılır. Hasar ya da bakım için sigorta veya kasko tarafından maddi hasar karşılanacaktır.

Günlük, haftalık ya da aylık oto kiralama işlerinizi firmamızdan çok daha uygun fiyatlara gerçekleştirebilirsiniz. Araç kiralama alanındaki tecrübemizle oluşturduğumuz yaygın ofislerimizden hizmet ve bilgi alabilirsiniz. Antalya Kundu Rent A Car firmamız ile çalışarak geniş araç filomuz içerisinde hayallerini kurduğunuz araca ulaşabilirsiniz. Araç kiralaması yapmak için en az 22 yaşında olmalısınız. Lüks ve büyük araçlar için bu yaş sınırı 27'dir. Orta ve üst sınıf araçlar ise 25 yaş sınırı ile kiralanabilmektedir. Kiraladığınız aracı başka bir sürücü de kullanacak ise bunun firmamıza bildirilmesi gerekir. Çünkü bu durum kiralama kontratına işlenecektir. Böylece ek sürücü de kasko sigortası kapsamına girecektir.

Antalya Kundu Rent A Car firmamızdan araç kiralayabilmeniz için TC vatandaşı olmanız ve ehliyet sahibi olmanız yeterlidir. Yabancı uyruklu iseniz pasaportunuz, ehliyet ve Türkiye’ye girişinizin 6 ayı geçmemiş olması gerekmektedir. Türkiye'de kiraladığınız araçla şehir içi ve şehirler arası ulaşım sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra havaalanından ve otogardan da araçlarımızı kiralayarak hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Tüm işlemlerinizi çağrı merkezlerimizden, internetten ya da ofisimizden gerçekleştirebilirsiniz. Sık sık yaptığımız kampanyalardan faydalanarak indirim fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Konforlu ve güvenilir araç çeşitlerimiz, siz değerli müşterilerimizi bekliyor.