Antalya Araç Kiralama


Antalya Araç kiralama sektöründe köklü bir geçmişe sahip olan firmamızda kiralamak istediğiniz her türlü araç modeline ulaşabilirsiniz. Klimalı, rent a car kaskolu, sigortalı son model araçlarımız, birçok ek hizmetlerle sizlere sunuluyor. İster gezme amaçlı isterseniz de iş için şehir içi ve şehir dışı alanlar için hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Oto kiralama filomuzda bulunan modeller, kullanıcı dostu olmasının yanında yakıt dostu özellikleriyle de tercih edilen modellerden oluşuyor. Manuel vites seçeneği dışında dilerseniz otomatik vitesli araçlarımızdan da faydalanabilirsiniz. Son dönemlerde ehliyetin otomatik vites üzerine alınması, araç kiralarken bakılan bir kriter değildir. Yani ehliyetinizi hangi araç üzerinden almış olursanız olun, en az 21 yaşında olmanız ve 1 senedir ehliyet sahibi olmanız araç kiralamanız için yeterlidir. Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet vermekte olan personelimizi arayarak dilediğiniz araç modeli ve detayları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Güçlü alt yapıya sahip olan Antalya araç kiralama firmamız, son derece deneyimli personele sahiptir. Onlarca aracı tanıtan personelimiz sayesinde hem sözleşmeyi detaylı inceleyebilir hem de araçları yakından tanıma fırsatı yakalayarak rahatlıkla kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Özellikle yaz döneminde kiralama alanında yoğunluk olmaktadır. Ancak diğer mevsimlerde de iş ya da bireysel amaçlı araç kiralama hizmeti yoğun bir şekilde talep görüyor. Zaman ve mevsim ne olursa olsun her zaman rezervasyon yaptırabileceğiniz onlarca aracımız hizmetinizde olmaya hazır.

Araçların sahip olduğu kasko ve sigorta sayesinde müşterilerimiz de rahat bir kullanım imkanı sağlıyor. Çünkü Antalya araç kiralama işlemi sonrasında firmamız personelleri tarafından mutlaka rutin bakım ve kontrolleri yapılır. Müşterilerimizin yolda kalma derdine son verdiğimiz hizmetimiz ile son model araçlarımızı sizlere sunuyoruz. Tüm bunları sözleşmede görebilirsiniz. Buna ek olarak araç teslim almadan önce yapılan sözleşmeyi kontrol edip imzalayabilirsiniz. Sizlere vermiş olduğumuz söz doğrultusunda içerikte yazanlar dışında hiçbir maddenin sözleşmeye sonradan dahil edilmesi söz konusu değildir. Çünkü daima müşteri güveni ve memnuniyeti odaklı çalışmalar yürütüyoruz. Birbirinden lüks, donanımlı, özellikli ve konforlu araçların keyfini sürmek için doğru adres. Güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışımızdan faydalanmak için mutlaka internet adresimizi ziyaret edin.